PAS Surround Meter 5.1 Standard

Ses Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 499 $
  • Boyut 5,5 MB
  • Sürüm 3.7.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PAS-Products
PAS Surround Meter 5.1 Standard  Dolby Prologic sinyali veya Downmix sinyallerini kombine ederek ses çıkışlarını düzenlemek için geliştirilen bu uygulama ile seslerin mono ve stereo olarak çıkışını ayarlamanızı sağlamaktadır

PAS Surround Meter 5.1 Standard  Dolby Prologic sinyali veya Downmix sinyallerini kombine ederek ses çıkışlarını düzenlemek için geliştirilen bu uygulama ile seslerin mono ve stereo olarak çıkışını ayarlamanızı sağlamaktadır.

PAS Surround Meter 5.1 Standard  IEC 268-10 Tip I - Nordic N9, IEC 268-10 Tip IIa - BBC PPM, IEC268-10 Tip IIb - EBU PPM, DIN 45406 ve sol sağ kanalın sinyal arasındaki karşılıklı faz-frekans ilişkileri hakkında bilgi vererek düzenlemenizi sağlamaktadır. Ses sinyallerinin şiddetini de ayarlamanızın mümkün olduğu bu yazılım ile seslerin daha tiz ve daha tonlu çıkmasını da sağlayabilirsiniz.

PAS Surround Meter 5.1 Standard  uygulama çok modlu ses kartını destekleyebilmekte ve kullanım olarak ta 64 mb ram yeterli olmaktadır. Sistem içerisinde çalışırken bilgisayarınızda kasma ve donmalara neden olmaz.

PAS Surround Meter 5.1 Standard indir